Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biletat e urbanit

Mashtrimi me biletat, Braçe: Nuk ja vlen as për 40 lekë, paligjshmëria po ju merr në qafë

Zv/kryeministri Erion Braçe ka reaguar lidhur me operacionin e djeshëm të policisë ku u arrestuan 7 persona për falsifikim të biletave dhe aboneve të...

Lajmet e fundit