Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

BILETAT E QYTETAREVE

Fillon ‘FSHESA TATIMORE’ për bizneset e mallrave ushqimore e industriale: Pikat e shumicës dhe BILETAT e udhëtarëve

Nis “Fshesa Tatimore” për bizneset e mallrave ushqimore/industriale dhe biletat e udhëtarëve. Çdo qytetar apo biznes që tregton në pika të mëdha...

Lajmet e fundit