Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

biletat e avionit

Shikoni ku shkojnë paratë e popullit! Një faqe e tërë me TENDERA për biletat e avionit të pushtetarëve

Gazetari i Ekonomisë Klodian Tomorri jep alarmin për destinacionin ku shkojnë paratë e popullit. Dhe duket se të gjitha shkojnë në...

Lajmet e fundit