Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Die
10 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
16 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

bileta

Harrojini fluturimet e lira; Biletat shtrenjtohen ndjeshëm vitin e ardhshëm, mesatarisht 150-200 euro

Nëse tre vitet e fundit të fluturoje nëpër Europë ka qenë mjaft lirë, me bileta që zbritën deri në 20 euro në një drejtim,...

Titaniku hapet për vizitorët: Bileta do kushtojë 250 mijë dollarë për 8 ditë zhytje

Një biletë që kushton 250 mijë dollarë, do t’u sigurojë të gjithë të apasionuarve pas historisë së fundosjes së Titanikut, 8 ditë dhe 7...

Largime nga Rusia, çmimi i biletave arrin mijëra dollarë

Rusia po kryen rekrutimet më të mëdha ushtarake që nga Lufta e Dytë Botërore. Vendimi për mobilizim i presidentit Vladimir Putin u përcoll me...

Shoqata e Transportit Publik paralajmëron: Do DYFISHOHET çmimi i biletës, do e çojmë 80 lekë

Kryetari i Shoqatës së Transportit Publik, Dashnor Memaj, ka paralajmëruar se do të kërkojnë rritje të çmimit të biletës, madje edhe më tepër sa...

Rovena Dilo: Publiku shqiptar është mësuar të marrë falas, duan të vijnë në koncert me bileta shumë të lira

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rovena Dilo së fundmi ka bërë një deklaratë lidhur me pagesat e këngëtarëve në Shqipëri. Ajo tha se në vendin tonë,...

Wizz Air rrit çmimet e biletave, kompania “low cost” nuk paguan më as taksën e kufirit: Lobuan te Rama për 20 milionë euroshin

Kompania hungareze e fluturimeve Wizz Air, njihet si "low cost" dhe si e tillë ka nisur operimin dhe në Aeroportin Ndërkombëtar "Nënë Tereza". Por,...

Shtrenjtohen biletat nga Kosova për në Shëngjin, Sarandë dhe Velipojë

Pushimet e verës për qytetarët po afrojnë dhe çmimet duke se kanë filluar të rriten. Ndër turistët që vizitojnë më së shumti bregdetin shqiptar, janë...

FOTO/ ÇMENDURI e “tregut të zi”, biletat në finalen e “Air Albania” shiten për 3000 euro

Roma dhe Feyenoord luajnë më 25 maj ora 21:00 finalen e Conference League. Ky kompeticion u zhvillua për herë të parë këtë sezon dhe...

Si ndryshoi tregun blerja e aeroportit të Rinasit nga “Kastrati Group”, nga Tirana në Paris, Milano, Londër e Abu Dabi me 20 euro

Linja direkte low cost Wizz air ka “lëshuar në dysheme” çmimet e biletave të avionëve nga dhe/ drejt Tiranës menjëherë pas ndryshimit të pronësisë...

Ende nuk keni rezevuar biletën për koncertin e Ermal Metës në stadiumin “Air Albania”; Ja linku

Data 17 shtator po afron, ku këngëtari me origjinë shqiptare Ermal Meta do të mbajë një koncert në stadiumin “Air Albania” në Tiranë. Ermal...


Lajmet e fundit