Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bileta RumaniShqiperi

FSHF njoftim të rëndësishëm për biletat e ndeshjeve të Shqipërisë me Francën dhe Rumaninë

FSHF, do të krijojë mundësinë e pajisjes me bileta për të gjithë ata tifozë dhe dashamirës të kombëtares që nuk janë pajisur ende me...

Nesër fillon Europiani, ende bileta të lira për tifozët shqiptarë

Nesër në orën 21:00 në stadiumin “Stade de France” do të ngrejë siparin Kampionati Europian “Francë 2016”. Në faqen zyrtare të UEFA-s ka ende...

UEFA sërish bileta në dispozicion të tifozëve, ja si të blini për ndeshjen e Shqipërisë

UEFA u ka dhënë sërish mundësinë tifozëve të blejnë online bileta për ndeshjet e grupeve të Kampionatit Europian. Vetëm për 9 ndeshje është e...

Lajmet e fundit