Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bileta itali shqiperi

Itali-Shqipëri, FSHF nis shitjen e biletave dhe vendos një kusht për të interesuarit

FSHF njofton sot se ka nisur shitja e biletave për ndeshjen eleminatore të Kupës së Botës mes Italisë dhe Shqipërisë. Ndeshja...

Itali-Shqipëri: Ja si mund të pajiseni me bileta

Ndeshja e Kombëtares sonë me Italinë po afrohet gjithmonë e më shumë dhe për këtë arsye, Federata Shqiptare e Futbollit, pas daljes në treg,...

Lajmet e fundit