Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bild

‘Tërheqja e Ramës faktoi gjithçka ka thënë BILD’, Bardhi: Gjyqi do të tregonte mënyrën mafioze si vepron PS

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka akuzuar Edi Ramën se u tërhoq nga padia ndaj gazetës gjermane BILD për shkak të...

Rama tërhoqi padinë ndaj BILD në emër të një kafeje me drejtuesit, gazetari: Po me Haradinajn që ke ngrënë dreka e darka pse s’tërhiqesh?!

Kryeministri Edi Rama u shpreh pasditen e djeshme se padinë ndaj Bild e tërhoqi pas krijimit të miqësisë me shefat editorialistë të gazetës gjermane....

Paloka i përgjigjet Ramës: U tërhoq për “shoqninë”, por shefat e Bild nuk janë tërhequr nga denoncimet (Video)

Ish-deputeti demokrat Edi Paloka i përgjigjet kryeministrit Edi Rama pasi tha se padinë ndaj Bild e ka tërhequr për shkak të miqësimit me shefat...

Përgjimet/ Rama u tërhoq nga padia për gazetarin e BILD, Paloka: Kjo tregon vërtetësinë e shit-blerjes së votave në Dibër

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka, ka deklaruar se tërheqja e padisë që Rama paralajmëroi për gazetarin e BILD, Peter Tiede, është tregues i...

Gjermania ‘trondit’ Kinën, i kërkon 150 miliardë euro për dëmet e shkaktuara nga COVID-19

Gjermania është bashkuar me Britaninë e Madhe, Francën dhe SHBA-të, duke akuzuar Kinën si fajtore për përhapjen e koronavirusit. Por nuk...

‘Po rrezikoni botën’, letra e BILD drejtuar Presidentit kinez

Gazeta prestigjoze gjermane "BILD" i ka dërguar një letër Presidentit kinez Xi Jinping, pasi ambasada kineze në Gjermani iu drejtua atyre me një letër...

‘BILD’ zbulon skandalin: Këshilli i Evropës mund të emërojë një spiun rus si të dërguar në dialogun Kosovë-Serbi

Gazeta prestigjioze gjermane ‘Bild’, ka shkruar sot rreth një skandal në të cilin mund të përfshihet institucioni i Këshillit të Evropë, në rast se...

Braçe e pranon: Përgjimet e “Bild” dëmtuan qeverinë në planin moral dhe etik

Erion Braçe pranon se përgjimet e “Bild” kanë dëmtuar qeverinë në planin etik dhe atë moral. Zëvendësi i kryeministrit Edi Rama...

Përgjimet Bild, Balla: Jam dhe unë! Më mori në telefon në 2 të natës një person…

Sekretari i përgjithshëm i PS Taulant Balla thotë se dhe ai përmendet në përgjimet e gazetës gjermane Bild, ku janë implikuar disa zyrtarë socialistë...

“Ka nisur 450 veta në Dibër”, Xhelal Mziu flet pasi doli në përgjimet e “Bild”

Kryetari i Bashkisë së Kamzës në detyrë, Xhelal Mziu, teksa ka qenë i pranishëm në emisionin “I Ftuari”, ka folur edhe për përgjimet e...

Lajmet e fundit