Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bilbil mema

Florenc ÇAPJA del nesër para gjykatës, vëllai i Fadil MEMËS, oficerit të vrarë në atentat, apel Arta Markut dhe mediave: Mos përdorni emrin e...

Florenc Çapja del nesër para Gjykatës së Apelit të Durrësit, ku do të njihet me masën ndaj tij, pas arrestimit disa ditë më parë...

Lajmet e fundit