Tirana
overcast clouds
15 ° C
15 °
15 °
58 %
3.1kmh
90 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
21 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bilanci i Shqipërisë në Trieste

Bilanci i Shqipërisë në Trieste; Një editorial dhe dy shuplaka

Nga Klodian  Tomorri Një pjesë e madhe e shqiptarëve e nisën këtë të mërkurë duke lexuar editorialin e Kryeministrit Edi Rama në Wall Street...

Lajmet e fundit