Tirana
broken clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
13 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

BILANCI I RËNDË për 2018

Shqiptarët në Greqi, BILANCI I RËNDË për 2018: 16 vrasje dhe 1900 të dënuar në burgje

Fatkeqësisht ky është bilanci për vitin 2018 për komunitetin shqiptar në Greqi, një komunitet i harruar plotësisht nga qeveria shqiptare aktuale dhe ato të...

Lajmet e fundit