Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bilanci i Prokurorisë për të arrestuarit e zgjedhjeve, Jorida Tabaku: Prisja të shihja dhe emrin e Majlinda Bufit

Bilanci i Prokurorisë për të arrestuarit e zgjedhjeve, Jorida Tabaku: Prisja të shihja dhe emrin e Majlinda Bufit

Ish-deputeja e PD Jorida Tabaku ka reaguar pas publikimit të raportit të përgjithshëm të Prokurorisë për gjithë personat e proceduar dhe arrestuar nga Prokuroritë...

Lajmet e fundit