Tirana
scattered clouds
8 ° C
8 °
8 °
93 %
1.5kmh
40 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
16 °
Sht
12 °
Die
17 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bilanc

COVID-19/ Bilanc TRAGJIK në Spanjë, 838 viktima brenda 24 orëve, mbi 78 mijë të infektuar

Bilanc tragjik në Spanjë, pasi ka shkuar në 6258 numri i viktimave nga koronavirusi në Spanjë, ndërkohë që 838 persona humbën jetën në 24...

PARALAJMERIMI/ Javën e ardhshme dalin emrat e KARBURANTEVE me probleme, në shtator fillon kontrolli i Alkoolit dhe Cigareve (Shumë doganierë lënë detyrën)

  Drejtori i Përgjithshëm i Doganave Arlind Gjokutaj thotë se javën që vjen me ministren e Financave do të bëjnë publike gjetjet nga kontrolli...

Bilanc i frikshëm nga shpërthimet në Sri Lanka, 290 të vdekur dhe mbi 500 të plagosur

Shkon në 290 numri i të vdekurbve në Sri Lanka pasi një valë shpërthimesh goditën kishat dhe hotelet në të gjithë vendin të dielën...

U kap me 65 kg drogë, shqiptari pjesë e ‘bilancit vjetor’ në Itali

Karabinierët në Rimini në Itali kanë bërë bilancin e punës së tyre. Sipas asaj që shkruajnë mediat italiane, rezulton se janë...

Tërmeti i fuqishëm që lëkundi Shqipërinë, del bilanci i DËMEVE

Pas tërmetit të fuqishëm që shkundi sot vendin tonë, Ministria e Mbrojtjes ka bërë bilancin e dëmevë të shkaktuara. Nga Informacionet...

Bilanc tragjik në sulmin me armë në Las Vegas/ Mbi 50 të vdekur e 200 të plagosur, policia vret autorin

Është rritur ndjeshëm numri i personave që kanë humbur jetën në sulmin me armë në një koncert në Las Vegas, SHBA. ...

Bilanci i zjarreve, mbi 1 mijë hektar tokë e djegur, me kosto financiare 66 milionë lekë

Prej ditësh situata e zjarreve në vendin tonë është në gjendje alarmante, ku në çdo qark numërhohen vatra zjarri. Sitauar e rënduar ka nisur...

Dorëzohen armët, ky është bilanci i ditëve të fundit në të gjitha qarqet

Gjatë ditëve të fundit janë dorëzuar në të gjithë vendin 70 armë zjarri, 16.297 fishekë, 55 krehëra, 161 granata, 131 ndezësa, 1 arkë me...

Lajmet e fundit