Tirana
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
87 %
1kmh
0 %
Mër
9 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E enjte, 22 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bilanc i javes

AKU bën bilancin e javës, nga gjobat deri tek mbyllja e subjekteve

Gjatë javës që lamë pas, Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka kryer 474  Inspektime në terren dhe 910   inspektime në Pikat Doganore në të gjithë...

Lajmet e fundit