Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E shtunë, 10 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bilali

Vrasjet më të bujshme që përgjakën 2019-ën: Nga ekzekutimi i ish-policëve, menaxherit të VIP-ave, vëllezërve Bilali, Presidentit të Çamërisë e atentati ndaj prokurorit Ndoja

Që në javët dhe muajt e parë të vitit 2019, vendi u trondit nga një seri atentatesh dhe ekzekutimesh mafioze, disa për larje hesapesh...

Vrasjet më të bujshme që përgjakën 2019-ën: Nga ekzekutimi i ish-policëve, menaxherit të VIP-ave, vëllezërve Bilali, Presidentit të Çamërisë e atentati ndaj prokurorit Ndoja

Që në javët dhe muajt e parë të vitit 2019, vendi u trondit nga një seri atentatesh dhe ekzekutimesh mafioze, disa për larje hesapesh...

Dalin DETAJE nga vrasja e vëllezërve Bilali, si u arratisën dy të arrestuarit

Dalin detaje për vrasjen e dy vëllezërve Bilali në Shkodër dhe arrestimin e Arsen Stojkut dhe Mislim Ramës. Mësohet se policia...

Vrasja e vëllezërve Bilali, gjykata lë në burg 2 të arrestuarit

Gjykata e Shkodrës ka dhënë masat e sigurisë për dy te arrestuarit, lidhur me vrasjen e vëllezërve Bilali, pak javë më parë. ...

Vrasja e vëllezërve Bilali/ Zbardhen të tjera DETAJE: Roli në ngjarje i dy të arrestuarve

Zbardhen të tjera detaje nga arrestimi i Arsen Stojkut dhe Mislim Ramës ditën e djeshme lidhur me vrasjen e dy vëllezërve Bilali në Shkodër...

Gazetari zbulon detaje: Çfarë fshihet pas vrasjes së dyfishtë në Shkodër

“Është një krim perfekt”, kështu shprehet gazetari Trashgim Sokolaj, teksa tregon detaje për vrasjen e dy vëllezërve Astrit dhe Brahim Bilali. ...

Vrasja e dyfishtë në Shkodër, dalin DETAJE: Njëri nga vëllezërit ishte i armatosur, qëlloi mbi autorët

Dalin të tjera detaje nga vrasja e dy vëllezërve Bilali ditën e djeshme në Shkodër. Burime nga grupi hetimor bëjnë...

Lajmet e fundit