Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bilal Shehu

Kim u distancua nga tubimi/ Presidenca i jep përgjigje përmes videos për Ramën: Meta ngriti flamurin e SHBA që sollën shqiptaro-amerikanët

Prej ditësh është ndezur debati i prezencës së flamurit amerikan në protestën e 2 marsit, nga e cila vetë ambasadorja e SHBA në Tiranë...

Dënohet me burg Bilal Shehu, personi që i mundësoi Ramës foto me Obamën

Një gjykatë në Nju Xhersi ka dënuar me burg shqiptaro-amerikanin, Bilal Shehu, i cili i mundësoi Edi Ramës pjesëmarrjen në një takim dhe një...

Rishfaqet Eduard Halimi, depoziton në Prokuori kallëzimin penal ndaj Ramës

Deputeti i PD-së, Eduard Halimi është shfaqur përpara mediave pas një mungese të konsiderueshme për shkak të problemeve me shëndetin. Halimi ka...

Berisha: Burime shumë të sigurta më konfirmojnë se shtetasi nr.2 është 100% Edi Rama

Ish-kryeministri Sali Berisha shprehet i sigurtë se “shtetasi nr.2” është 100 për qind kryeministri Edi Rama. Shtetasi nr.2 është personi që...

Sali Berisha: Të reja nga Bilalgate

Ish-kryeministri Sali Berisha shprehet nëpërmjet një postimi në Facebook, se Edi Rama tenton t’i shmanget drejtësisë amerikane pas skandalit për pagesën e 80 mijë...

Partia Demokratike përgatit kallëzim penal ndaj Edi Ramës

Pas arrestimit të shtetasit Bilal Shehu në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, me akuzën se ka mbledhur fonde me origjinë të jashtme për fushatën...

Bilal Shehu pranon akuzat: U paguan 80 mijë dollarë për një foto me Obamën

Zëri i Amerikës ka mësuar se fondet prej 80 mijë dollarësh që përmenden në akuzën ndaj shtetasit Bilal Shehu janë me origjinë nga Shqipëria....

Lajmet e fundit