Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bilal semanaj

EMRAT/ Pezullohet shefi i krimeve dhe ai i Komisiariatit në Cërrik, shkon në 4 numri i zyrtarëve që nxorën informacionet sekrete për superaksionin e...

Shefi i Krimeve në Cërrik Albjon Xhitozi dhe shefi i Komisariatit i këtij qyteti Bilal Semanaj, janë pezulluar nga detyra për nxjerrjen e informacioneve...

Lajmet e fundit