Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

bikini

Chiara Ferragni s’pyet për temperaturat e ulta, e veshur me bikini zhytet në ujërat e akullta

Chiara Ferragni është një ndër influencerët më të famshme në të gjithë botën. Profili i saj në “Instagram” ndiqet nga i madh dhe i...

Me bikini në dëborë, këngëtarja shqiptare “i vë flakën” rrjetit (FOTO)

Reperja e njohur kosovare, Tayna ka festuar ditëlindjen e saj e saj të 26-të. Këtë ditë të veçantë, këngëtarja ka zgjedhur që ta kalojë...

Dy modelet po pozonin me bikini para Kullës Eiffel, largohen nga Policia: Vajza vishuni! 

Dy modele nga Brazili të cilat pozuan para Kullës Eiffel në Paris, shkaktuar zemërim tek opinini pubik dhe autoritetet. Kjo pasi dy influenceret ishin veshur me...

Modelja pozon “topless” për të promovuar koleksionin e ri të bikineve (FOTO)

Modelja me famë botërore Emily Ratajkoëski tregoi linjat e saj perfekte në fotot mahnitëse të shpërndara në rrjetet sociale. Bukuroshja brune u shfaq e zhvesgur teksa...

VIDEO/ Manjola Nallbani feston 53-vjetorin e lindjes, pozon me bikini dhe lë “pa fjalë” ndjekësit

Manjola Nallbani është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Prej vitesh në skenë, ajo ka fitura zemrat e shumë shqiptarëve. Ndërkohë, fiziku...

Oriola Marashi mahnit me fotografitë e fundit me bikini

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, sigurohet që sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale të jetë në qendër të vëmendjes. Këtë e...

“Atje ku dielli shkëlqen”, Soni Malaj pozon me bikini nga bregdeti tejet sensuale (FOTO)

Soni Malaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Edhe pse ka kohë që nuk është shumë aktive me projektet muzikore, ajo...

Si asnjëherë më parë, Rudina Hajdari publikon foton me bikini

Prej ditësh vendi ynë është përfshirë nga moti i nxehtë dhe temperatura të larta, duke bërë që qytetarët të zgjedhin vendet bregdetare për të...

Armina Mevlani është në dilemë të madhe dhe ka nevojë URGJENT për ndihmën tuaj: Cilat bikini më rrinë më mirë?

Edhe pse sezoni turistik është iu mbyllur dhe zyrtarisht ndodhemi në vjeshtë, blogerja e njohur Armina Mevlani ka risjellë disa foto të shkrepura nga...

“Harrojeni të dal më me bikini”, këngëtarja s’e mban fjalën, nxjerr të pasmet në bregdet

Enca Haxhia gjithmonë di të tërheqë vëmedjen e ndjekësve me postimet e saj. Këngëtarja aktualisht është duke shijuar pushimet, ndërsa nuk heziton të ndajë...

Lajmet e fundit