Tirana
broken clouds
9 ° C
9 °
9 °
87 %
2.1kmh
75 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
18 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Bikini dhe banjo dielli në borë, ja si festohet fundi i dimrit në Rusi

Bikini dhe banjo dielli në borë, ja si festohet fundi i dimrit në Rusi (FOTO)

Me shumë se 10 mijë përsona kanë marrë pjesë në festivalin e mbylljes sezonale të dimrit dhe fillimit e verës që bëhet në Rusi....

Lajmet e fundit