Tirana
clear sky
7 ° C
7 °
7 °
70 %
1.5kmh
0 %
Sht
8 °
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bih brother

Zbulohet lidhja e finalistit të “Big Brother” me reperin e njohur shqiptar, e mbështet publikisht (FOTO)

Finalisti i “Big Brother” Danjel i cili është në çift me Fotininë, ka mbështetjen jo vetëm të fansave por dhe të reperit të njohur...

Deklarata e papublikuar e Olsit, reagon Olti Curri: Kjo është e patolerueshme, duhet të ndiqet edhe nga policia!

Sot puntata e “Fan Club” në Top Channel me moderatore Albana Osmanin dhe opinionist Olti Currin, ka nisur me një moment shumë delikat nga...

Shokon Damiano me këtë rrëfim: Im atë mori krevatin ku flija unë me nënën time që të flinte me një grua tjetër

Damiano rrëfeu në dhomën e rrëfimit historinë e jetës së tij dhe fëmijërinë e kaluar plot mundime, si dhe për babain. “Babai...

Lajmet e fundit