Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

bigbrother

“Shpëtove nga ajo e sëmurë mendore”, motra e Granitit “shpërthen” ndaj Fifit: Psikopate, manjake, njeri shumë i ulët…

“Dashuria” mes Fifit dhe Granitit përfundoi pa filluar mirë, pasi ky i fundit i tha qartë se e shikon vetëm si motër dhe mes...

Lajmet e fundit