Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

big brother

Futet në krevatin e Kleodianën por e refuzon: Mos më ngatërro mua me këto gjëra

Damiano u fut në krevatin e Kleodianës, por mesa duket edhe me këtë bukuroshe gjërat nuk po i shkojnë mirë. Ai...

S’ka më “Big Bastards”, pas puntatës së parë të emisionit satirik, “Top Channel” ndërpret kontratën

Pas prezantimit të idesë dhe projektit, publikimit të spotit dhe të puntatës së parë të emisionit satirik “Big Bastards”, e pasi bëri bujë në...

Damiano dhe Donjeta dalin nga “Big Brother”, çfarë thonë banorët për çiftin

Vendimi i Donjetës për daljen nga shtëpia e Big Brother i ka befasuar të gjithë çiftet dhe menjëherë kanë nisur diskutimet në lidhje me...

“Big Brother”, banori i ri: Kam shitur fshesa shpi më shpi, kishte gra që flirtonin e më thoshin hajde të bëjmë…

Pasi foli për lidhjet e tij me femrat, Musa tregon edhe për punët që ka bërë gjatë kohës që ka qenë në Itali, duke...

Lajmet e fundit