Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
30 %
4.1kmh
0 %
Hën
2 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

big brother

Juria e “Big Brother” zbulon personazhet: Kush janë konkurrentët e këtij edicioni dhe karakteristikat e tyre

Ndërsa psikologu Edmond Dragoti, ndryshe nga dy anëtarët e tjerë, është i mësuar me histori dhe i stërvitur me të dëgjuarin, megjithatë edhe...

Lidhin këmbë e duar opinionistin Olti Curri dhe…kanë një arsye madhore (VIDEO)

Është e vetmja mënyrë që kanë gjetur organizatorët e spektaklit për t'i "mbyllur gojën" njeriut që kur bëhet fjalë për të thënë ato që...

Zbulohet një tjetër e re për “Big Brother”, prezantuese dhe opinionist i Fun Club do jenë…

Madje mësohet se studioja e Fun Club do të jetë brenda shtëpisë, një risi e "Big Brother 9".  

Zbulohet strategjia e “Big Brother”, si do “ndahen” çiftet në shtëpinë më të famshme

18 marsi është dita kur do të rikthehet për publikun “Big Brother”. Në edicionin e tij të nëntë, ky format do të vijë totalisht...

Zyrtare, ja kur fillon “Big Brother 9”

Është zbuluar data zyrtare e fillimit të “Big Brother Albania 9”, edhe pse me kohë është bërë e ditur që do jetë muaji mars....

“Big Brother” vë në punë stafin e tij, shihni çfarë ka përgatitur për ju (VIDEO)

“Big Brother” ka vënë në punë stafin e tij, të cilin e ka prezantuar në një spot të shkrurtër. Të gjithë...

I zgjedhur si kryeredaktor i “Big Brother”, Arjan Konomi largohet nga puna

Dikur opinionist në spektaklin “reality” të “Top Channel”, Arjan Konomi u rikthye sivjet në “Big Brother” me një rol të ri. ...

Lajmet e fundit