Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

big brother

Këtë vit nuk ka ‘Big Brother’?

Prej kohësh duhet të kishin nisur audicionet për përzgjedhjen e kandidatëve për spektaklin më të ndjekur në Shqipëri, ‘Big Brother Albania’. Por, mesa duket...

Kika flet për “Miss dhe Mister Pornostar”, tregon se si i ka ofruar seks Arjan Çanit

Kika i "Big Brother 8" vjen me një risi këtë herë. Ka vendosur të tronditë opinionin publik duke organizuar për herë të parë Miss...

Xhensila Pere: Ju tregoj për të dashurin e ri biznesmen

Miss-i i “Big Brother”, Xhensila Pere, jo vetëm që ka hedhur pas krahëve lidhjen me Fatjon Hysenbelliun, por ka dy muaj që ka nisur...

Fatjoni i “BB8” harron Xhensilën: Ju rrëfej lidhjen time me modelen shkodrane

Ka përfunduar më në fund ‘telenovela’ e Fatjonit dhe Xhensilës. Çifti është dorëzuar tanimë dhe ka pranuar ndarjen. Por djaloshi nga Skrapari nuk e...

Lajmet e fundit