Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

big brother

Veseli i Big Brother i bashkohet një partie politike

Fituesi i Big Brother 8 Albania, Vesel Kurtishaj, ka vendosur të angazhohet në politikën e Kosovës. Ai do të anëtarsohet ditën e...

Nisin aplikimet për Big Brother 9, si mund të plotësoni formularin online

Nisin aplikimet për edicionin 9 të Big Brother Albania. Lajmi bëhet i ditur në faqen zyrtare të “Reality show-t”. Për të aplikuar...

Shthurje në “Reality Show”-n serb (Video +18)

Telespektatorët kanë mbetur të shokuar nga skenat e seksit gjatë një “reality shoë” i ngjashëm me Big Brother në një televizion serb. ...

Nisin audicionet për “Big Brother Albania 9”

Ashtu siç ishte lajmëruar më parë, Big Brother Albania 9 do të rikthehet brenda këtij viti për publikun shqiptar. Është vetë Top-Channel që njofton...

“Big Brother Albania 9”, produksioni i jep fund dilemave se kur do fillojë spektakli

Data e fillimit të reality show-t më të ndjekur në Shqipëri, në fakt prej kohësh u bë një ndër enigmat më të mëdha ppr...

Gjendet i vdekur në hotel ish-pjesëmarrësi i Big Brother

Producenti amerikan dhe pjesëmarrës në reality shoë Big Brother, David Gest, është gjetur i vdekur në hotelin “Four Seasons” në Canary Warf të Londrës....

Publikohet videoja tjetër, Fraçeska rrihet nga ish gruaja e të dashurit biznesmen

Publikohet një tjetër video skandaloze që ka si protagoniste Fraçeska Jaçen, ish konkurrenten e BB. Ish gruaja e të dashurit biznesmen...


Lajmet e fundit