Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
80 %
1kmh
0 %
Mar
12 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
9 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

TAG

big brother

Ishte e lumtur në krahët, pse u “zhduk” Xhuli i BB7

"Ai më ka bërë optimiste jo vetëm në dashuri, por në përgjithësi për jetën. Nuk ndihem thjesht e plotësuar. por super e plotësuar. Tek...

Mësuesja provokon me poza seksi brenda ambienteve të gjimnazit në Tiranë

Eleonora u bë e njohur për publikun falë Big Brother Albania, ku edicionin e tetë dhe të fundit ajo ishte një prej konkurrenteve kryesore...

Kika për Veselin: Është homoseksual. Reagon fituesi i Big Brother

Ish banori i Big Brother Albania, Kreshnik Husaj ka reaguar pas aderimit të Vesel Kurtishajt në PDK. Veseli, fituesi i edicionit të fundit të...


Lajmet e fundit