Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
1 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

TAG

big brother

‘SEKS’ në ‘Big Brother’, çfarë po ndodh në shtëpinë gjigante (VIDEO)

“Big Brother”, është një nga show-t televiziv më të ndjekur të momentit, ku të gjithë i kanë ‘sy e vesh’ drejt banorëve. ...

Lezbikja e Big Brother “tradhëton” partneren, puthet në buzë me një djalë

Kei është një nga banoret e Big Brother e cila ka deklaruar që kur ka hyrë në çift me Vivin se është lezbike. ...

Banorja e Big Brother rrënqeth me rrëfimin e saj, kur isha e vogël më kanë rrahur shokët e shkollës

Fëmijët janë mosha më delikate dhe më e prekur nga bullizmi në shoqërinë e ditëve të sotme. Mesa duket edhe banorja...

Plas sherri mes lesbikes së bigbrother dhe Fiorentinës

Kei dhe Fiorentina janë dy banore që janë miqësur shumë më njëra tjetrën që kur ka nisur spektakli. Mesa duket marrëdhënia e tyre ka...

Plas sherri në Big Brother, Ervini -Damianos: Mos ma përmend më emrin, të jap adresën jashtë dhe e shohim…

Përplasja mes Damianos dhe Ervinit nuk u mbyll me mbylljen e shtëpisë së beqarëve. Të ndodhur të dy në shtëpinë e madhe të Big...

Surprizojnë çiftin e “Big Brother”, fusin brenda shtëpisë gjigante djalin që s’e kishin parë prej 20 ditësh

Ndodh edhe kjo në “Big Brother”. Dhurata më e çmuar e çiftit Jona dhe Ademi ka hyrë në shtëpinë gjigante vetëm për disa momente....

Po e përdorin Damianon për lojë? Reagon banori

Damiano është i mërzitur nga loja e banorëve të tjerë dhe nga një thashethem që po qarkullon brenda shtëpisë së beqarëve. ...

Benardi fton Xhenin për të fjetur bashkë, por përgjigja e saj e ‘zhgënjen’

Edhe pse duket se kanë pasur probleme me njëri-tjetrin, Xheni dhe Benardi kalojnë shumë kohë së bashku duke u përqafuar e përkëdhelur. Benardi bën...

Lajmet e fundit