Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

big brother

“Beatrix është në pushime me të dashurin”, Balina Bodinaku reagon për mesazhet që u bënë publike: Është absurde! E vërteta është se…

Ditën e djeshme Beatrix Ramosaj postoi disa InstaStory ku akuzonte Balina Bodinakun për shpifje, pasi në mesazhet e publikuara nga Trixa, opinionistja thoshte se...

“Është miku i Romeos”, denoncimi i punonjësit të Call Centeri-it: Pronari po na detyron që të votojmë Donaldin!

E teksa pak ditë na kanë mbetur nga finalja e madhe e “Big Brother Vip”, familjarët, miqtë dhe fansat e 4 finalistëve kanë “ndezur”...

Arjola Demiri më e fituara e ‘BBV’, ja sa kushtoi apartamenti që iu bë dhuratë

Një ndër surprizat më të bukura që është bërë në “Big Brother VIP Albania” është ajo e Arjola Demirit. Produksioni i vëllait të madh vendosën...

Çfarë po ndodh? E marta pa “Big Brother VIP”, produksioni merr vendimin e papritur

“Big Brother VIP Albania” do të ketë disa ndryshime për javën që vjen. Produksioni me autorët po kujdesen në detaje për finalen e madhe të...

U tha se u mërzit për Bora Zemanin, kushërira e Triksës e zbulon: Nuk ka lidhje, ja çfarë ka ndodhur vërtet

Big Brother VIP ka mbajtur dje natën gjysmëfinale dhe ka zgjedhur 4 finalistët që janë Ilir Shaqiri, Beniada Nishani, Donald Veshaj dhe Einxhel Shkira....

“T’u puq Zoti zemrën”, dajë Pashuku i gjen Beniadës kandidatin për burrë, mezi pret të dalë nga Big Brother

Banorja e “Big Brother Vip” Beniada Nishani ka fituar vëmendjen dhe pëlqimin e publikut gjatë qëndrimit të saj në shtëpinë e famshme. Një ndër...

“Pse të djeg ty?”, Ermal Mamaqi i kërkon Ilirit të bëhet “partneri” i Bora Zemanit, nuk pritej reagimi i Donaldit: O vëlla…

Mbrëmjen e djeshme banorët e Big Brother Vip kanë pasur mysafirë. Një prej tyre ishte dhe producenti Ermal Mamaqi i cili qëndrimin një orë...

Donaldi do i dërgonte letër Borës, si Big Brother nuk e lejoi dhe ndërhyrja e Romeos

Ndonëse kanë kaluar javë nga përfundimi i marrëdhënies të shumë përfolur të Bora Zemanit dhe Donaldit, fansat ende nuk kanë gjetur qetësi dhe nuk...

Vlonjatët kanë bërë “namin” në Big Brother, tani “sytë dhe veshët” nga Donaldi, por ja cilët kanë qenë FITUESIT ndër vite

Big Brother Albania është reality show më i ndjekur në televizionet shqiptare. Intrigat, debatet mes banorëve, romancat dhe  ngjarjet interesante të cilat ndodhin brenda...

A u pagua për punën me Donaldin? Mariana Kondi e thotë troç për herë të parë dhe nxjerr “zbuluar” Einxhelin

Konfliki i ashpër mes Donaldit dhe Einxhel brenda shtëpisë së Big Brother bëri që dashur pa dashur dhe njerëz të tjerë të përfshiheshin në...

Lajmet e fundit