Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

big brother

Arjola Demiri bën rrëfimin e rrallë për ish-bashkëshortin, zbulon çfarë i kërkoi pas ndarjes

Aktorja Arjola Demiri, mbrëmjen e djeshme ka folur më shumë për jetë e saj privat. Ajo rrëfeu se si u njoh me ish-partnerin e...

“I shkreti, ka ngelur me fiksime”, Romeo zbulon “vesin” nga Big Brother që e ndjek akoma Donaldin

Aktori Donald Veshaj, pas përfundimit të “Big Brother” ka vendosur që të bëjë disa ditë pushimi jashtë Shqipërisë. Së bashku me binjakun e tij, Donaldi...

Beniada fitoi zemrat e shqiptarëve, por çfarë mendimi ka Bujar Nishani për mbesën e tij

Para se të bëhej pjesë e Big Brother Vip, Beniada njihej nga mediat si mbesa e ish Presidentit, Bujar Nishani. Mirëpo, pas hyrjes në shtëpinë...

VIDEO/ Donaldi e “djeg” në natën e parë jashtë Big Brother, nuk mungon as BORA

Donaldi ka vendosur që natën e parë jashtë shtëpisë së Big Brother ta shijojë në maksimum. Së bashku me miqtë e tij, Elgit Dodën,...

Mediat italiane jehonë lajmit të fitores së Ilirit: Gjithmonë ka luajtur si…

Fitorja e balerinit të njohur shqiptar, Ilir Shaqiri në "Big Brother Vip" , ka bërë bujë jo vetëm në mediat shqiptare, por dhe në...

Ironia e ish-deputetit të PS: Shqiptarët kanë interes për 100 mijë eurot e “Big Brother”, sesa për 400 milionët e inceneratorëve

Ish-deputeti socialist Andis Harasani ironizon zhvillimet e ditëve të fundit në vend. Ai thotë se Shqipëria është në këtë gjendje sepse njerëzit kanë interes...

Fituesi i “Big Brother VIP” është Ilir Shaqiri

Iliri Shaqiri është zyrtarisht fituesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP Albania”! Pas një eksperiencë të paharruar, që ka zgjatur më shumë...

“ E kemi prezantuar dy veta”, Arbana Osmani jep lajmin e ëmbël në natën finale të Big Brother

Në nisje të spektalit të natës finale të “Big Brother Vip”Arbana Osmani ka dhënë për herë të parë një lajm shumë të bukur për...

Dilema e shqiptarëve/ E ka bërë Donaldi pikturën e Adem Jasharit apo jo? PUBLIKOHET VIDEO, si qëndron e vërteta

Me rastin e përvjetorit të 14-të të Pavarësisë së Kosovës, finalisti i “Big Brother Vip”, Donald Veshaj realizoi portretin e komandantin legjendar, Adem Jashari. Portret...

I dehur dhe pa patentë, aksidentohet me motor ish-banori i “Big Brother”

Ish banori i Big Brother 2, Bjordi Mezini ka pësuar një aksident. Burime për media bëjnë të ditur se Bjordi po drejtonte motorin në gjende...

Lajmet e fundit