Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
50 %
5.1kmh
0 %
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
E hënë, 30 Janar, 2023

TAG

big brother vip

Ka qenë i lidhur me Olta Gixharin? Mikja e Xhonatanit thyen heshtjen dhe tregon njeherë e mirë të vërtetën

Që në momentin që Xhonatan u bë pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip, në rrjet filluan të qarkullonin thashethemet se mes tij dhe...

VIDEO/ Kiara ia pranon në sy Luizit: Jam jotja

Tenelovela “Kiara dhe Luiz” vijon. E pas zënkave, përqafimeve, debateve, përqafimeve sërish, dy banorët e Big Borther Vip kanë bërë një bisedë me njëri-tjetrit. Teksa...

Luizi flet për hyrjen e Butrintit në BBV: Mua më nxjerr jashtë loje komplet

Jashtë ambienteve të Big Brother Vip ndjekësit e kanë hedhur dhe pritur me mijëra herë tezën se "Butrint Imeri do të bëhet pjesë e...

“Hë moj më gjuaj, gjuaj”, plas SHERRI mes Oltës dhe Efit, publikohet VIDEO

Si çdo ditë tjetër dhe mbrëmjen e kaluar gjatë “Prime-s” nuk kanë munguar tensionet brenda shtëpisë së Big Brother Vip. E sigurisht protagoniste do...

“Dorëzohet” Olta para Luizit? Aktorja: Zihem e grihem me atë por ai meriton fitoren

“Tomy and Jerry” i shtëpisë së Big Brother Vip, pa dyshim që janë Olta dhe Luizi. Këngëtari nuk pranon kur ka të drejtë Olta...

VIDEO/ Banorja e Big Brother rrëfen betejën me tumorin, largohet nga shtëpia për kontroll mjekësor

Këngëtarja Nita Latifi ka rrëfyer ditën e sotme betejën e saj me tumorin dhe shqetësimet që ka pasur ditët e fundit. Nita tregoi se pas...

VIDEO/ “Drita ime”, Luizi del nga izolimi, Kiara “habit” me veprimin

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” mbrëmjen e sotme mbërriti një zarf i bardhë, në të cilin kishte një propozim për banorët. Ata u vunë...

Kush hyn të shtunën në Big Brother Vip? Eduart Grishaj zbulon planin e produksionit: Janë gati dy…

Gjatë ditëve të fundit lart e poshtë po qarkullojnë lajme se këngëtari Butrint Imeri do bëhet pjesë e shtëpisë së big Brother Vip. Por, a...

VIDEO/ “Kur ta kuptoni që fjala publiku këtu s’ka vlerë”, Bjordi dhe Olta bisedojnë për finalen, aktorja: Zemër përballë ke fituesen!

Banori më i ri i shtëpisë së Big Brother Vip, ishte regjisori Bjordi Mezini. Sapo u fut sigurisht që u bë pjesë e grupit...

Dërgimi i Luizit në mes të emisionit në QSUT, reagon mjekja nga Gjermania:TURP! E papranueshme, URGJENCA është për URGJENCA

Spektakli i Big Brother Vip, i cili u transmetua mbrëmjen e kaluar solli një sërë reagimesh në rrjet. Shkak për këto reagime u bë ...

Lajmet e fundit