Tirana
broken clouds
13 ° C
13 °
13 °
50 %
1.5kmh
75 %
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
13 °
E enjte, 15 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

big brother permbledhje

Përmbledhja e momenteve më pikante në Big Brother për 24 orët e fundit (Video)

Edhe pse është vetëm dita e tretë për banorët në shtëpinë e Big Brother, debatet mes tyre kanë nisur dhe “lufta” duket e fortë....

Lajmet e fundit