Tirana
few clouds
9 ° C
9 °
9 °
93 %
2.6kmh
20 %
Mër
15 °
Enj
16 °
Pre
15 °
Sht
12 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

big brother angli

Evakuohet shtëpia e Big Brother në Britaninë e Madhe

Banorët e famshëm të reality show Big Brother në Britaninë e Madhe janë evakuuar nga ambientet e shtëpisë pasi ka ngjarë diçka e pazakontë....

Skena të nxehta në Big Brother-in anglez (Foto +18)

Big Brotheri anglez është shndërruar në një programacion thuajse +18 gjatë gjithë ditës. Kjo për shkak të disa konkurrentëve, Marco dhe dy bukuroshet Laura...

Lajmet e fundit