Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

big brother albania 9

Plas në “Big Brother”, skena të nxehta mes çiftit (Video)

Ndërsa çifti Lupçe -Katerina janë shumë pranë finales së mashe të ‘Big Brother”, ata nuk ngurojnë që t’i tregojnë dashurinë njëri-tjetrit. ...

Katerina kërcënon Marjusin: Ta çaj gojën! Ai: Bukuroshja e fjetur u zgjua

Katerina është e pakënaqur nga Marjusi dhe Enida, të cilët refuzuan urdhrin e Lupçes për punët e shtëpisë. Duke pastruar vetë shtëpinë ajo reagon...

Lajmet e fundit