Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
71 %
1.5kmh
90 %
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
13 °
Mër
12 °
E shtunë, 17 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

big brother 9

Tjetër çifi i “Big Brother 9” i jep fund lidhjes: Kaq ishte!

Tjetër çift i “Big Brother 9”, pas Fiorentinës dhe Olsit i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Behët fjalë për Donën dhe...

Ish-banorja e “Big Brother” ndryshon tërësisht pamje, shihni si duket

 Ish banorja e Big Brother, Dona e cila tashmë po shijon lidhjen e saj me Musën, ka ndryshuar tërësisht pamje. Dona,...

Fiorentina i bën skena xhelozie Olsit në mes të rrugës

Fiorentina dhe Olsi janë çifti i “Big Brother 9”, i cili arriti deri në finale por nuk mundi të rrëmbente çmimin e madh. ...

Festa e pazakontë e ish-banorëve të ‘Big Brother Albania’

Ndërkohë që të gjithë janë në pritje të programit që do të “gozhdojë” publikun përpara ekranit të Top Channel, mbrëmja e djeshme ka bashkuar...

Lidhin këmbë e duar opinionistin Olti Curri dhe…kanë një arsye madhore (VIDEO)

Është e vetmja mënyrë që kanë gjetur organizatorët e spektaklit për t'i "mbyllur gojën" njeriut që kur bëhet fjalë për të thënë ato që...

Zbulohet strategjia e “Big Brother”, si do “ndahen” çiftet në shtëpinë më të famshme

18 marsi është dita kur do të rikthehet për publikun “Big Brother”. Në edicionin e tij të nëntë, ky format do të vijë totalisht...

Detajet: Në “Big Brother 9” do ketë seks, por….vetëm me lejen e “Vëllait të madh”

Autorja e famshme italiane, Alessia Grieco Vessicchio, e rikthyer këtë edicion të ri të Big Brother Albania 9, e ftuar në emisionin e pasdites...

Lajmet e fundit