Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

big brother 8

Ndahen çifti i njohur i Big Brother 8? Ja prova e fortë që ngre dyshime (FOTO)

Ata të dy kanë qenë një nga çiftet më simpatikë dhe më të përfolur të këtij edicioni në Big Brother. Bëhet...

Lajmet e fundit