Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Die
17 °
Hën
19 °
Mar
17 °
Mër
12 °
Enj
13 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Big Booty

Ja si ka pritur djali i Çiljetës këngën e re ‘Big Booty’ (Video)

Çiljeta ka publikuar ditën e djeshme këngën e saj më të re të titulluar ‘Big Booty’. Kënga është pritur shumë mirë nga fansat e...

Publikohet ‘Big Booty’ e Çiljetës, këngëtarja provokon në videoklipin e ri

Këngëtarja Çiljeta ka publikuar videoklipin e ri të saj në bashkëpunim me repistin Lil Kol dhe Filloretën. Kënga titullohet “Big Booty”, ndërsa në videoklip...

Lajmet e fundit