Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Big Ben

E rrallë, ndalet “big-ben” deri në vitin 2021, zbuloni arsyen

Është shumë rrallë, por zilja simbol e Londrës dhe e Anglisë do të ndalet. Mediat britanike raportojnë se zilet e “Big Ben-it” të...

Ndalet ora e “Big Ben”, do i nënshtrohet riparimit

Big Ben-i i famshëm në Londër do të pushojë për disa muaj, pasi do të riparohet, pas një periudhe shumë të gjatë kohe. ...

Lajmet e fundit