Tirana
clear sky
5 ° C
5 °
5 °
81 %
1.5kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
15 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

big basta vesa luma prinder

Vesa Luma dhe Big Basta bëhen prindër për herë të parë (Foto)

Këngëtarja e njohur Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj, këngëtari i muzikës Hip-Hop, Big Basta janë bërë prindër për herë të parë. ...

Lajmet e fundit