Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
10 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

Big Basta e Vesa Luma te 'Sita' me djalin, shijojnë 'street foodin' e Tiranës

Big Basta e Vesa Luma te ‘Sita’ me djalin, shijojnë ‘street food-in’ e Tiranës

Këngëtari i njohur Big Basta së bashku me bashkëshorten Vesën dhe djalin e tyre Lian ndodhen në Tiranë ku janë fotografuar në një ambient...

Lajmet e fundit