Tirana
clear sky
6 ° C
6 °
6 °
87 %
1kmh
0 %
Pre
15 °
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
12 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

big basta dhe vesa luma

U larguan nga Shqipëria, ja me çfarë profesioni merren Big Basta dhe Vesa Luma në Zelandën e Re

Vesa Luma dhe Big Basta vitin e shkuar vendosën që të largohen nga Shqipëria për t'u transferuar në një kontinent tjetër. Ata vendosën...

Plasën zërat se janë ndarë, Big Basta zbulon të vërtetën me këtë foto

Së fundmi është përfolur se i ka dhënë fund lidhjes dhe një tjetër çift i shoëbizit shqiptar. Bëhet fjalë për Big...

Lajmet e fundit