Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bieta sulo

I ndodh e PAPRITURA në emision, Bieta Sulo përjeton momentin më të SIKLETSHËM (VIDEO)

Moderatores së njohur Bieta Sulo i ka ndodhur një e papritur mbrëmjen e sotme. Teksa ka hyrë në skenën e emisionit...

Konkurente në emisionet e pasdites, Bieta Sulo ka dy fjalë për Rudina Magjistarin

Këtë sezon në Top Channel, emisioni i pasdites moderuar nga Bieta Sulo është prodhimi më i ri i televizionit. "Ftesë...

Zbulohet emisioni i ri i Bieta Sulos në Top Channel (VIDEO)

Pak kohë më parë më media qarkulloi lajmi se emisionin ‘Pasdite në Top Channel’ në sezonin e ri nuk do e prezantonte më Juli...

NGJARJA NE DHËRMI/ Zbulohet personazhi VIP me fëmijën…Dëshmia e re: Ata thyenin shishet e qëllonin, një vajze iu ngul në kurriz, ra në tokë

Skenë horror nga dy grupe që u zunë me njëra tjetrën dhe që kishin tendencë për t’u zënë në lokal. Kështu...

Bieta dhe Albani bëhen prindër, vjen në jetë ‘engjëlli’ i vogël

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi kanë përjetuar ndër momentet më të lumtura në jetën e tyre. Bieta ka sjellë në jetë...

Rrëfehen dy personazhet e dashur të ekranit, Bieta: Si ia dhashë Albanit lajmin e shtatzënisë dhe kur do kthehem në ekran (FOTO DHE VIDEO)

Dy personazhet shumë të dashur për publikun shqiptar, çifti Bieta Sulo dhe Alban Dudushi në një intervistë për revistën “Who” kanë ndarë disa 'sekrete'...

Moderatori i njohur i Top Channel bëhet baba për herë të dytë

Festat e fundvitit kanë një sjellë një dhuratë mjaft të ëmbël për moderatorin Alban Dudushi dhe partneren e tij, Bieta Sulo: Ata po presin...

Çifti Alban Dudushi e Bieta Sulo fundjavë në bregdet. I shkruan Luana, i përgjigjet moderatori

Çifti i famshëm i “Top Show” Alban Dudushi dhe e dashura e tij Bieta Sulo e kanë kthyer në traditë që çdo fundjavë ta...

E dashura e merr Alban Dudushin në qytetin e saj dhe shkrepin këtë fotografi

Këtë fundjavë çifti i njohur i Top Show, Alban Dudushi dhe e pandashmja e tij Bieta Sulo, kanë shkuar në qytetin e bukur bregdetar...

Çiftet shijojnë fundjavën në Bogovë, mes tyre Alban Dudushi dhe partnerja e tij

Fundjava padyshim që kalohet më bukur kur vjen e organizuar kësisoj. Alban Dudushi dhe partnerja e tij Bieta Sulo janë bërë bashkë me miqtë...

Lajmet e fundit