Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
58 %
2kmh
0 %
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
Die
20 °
E martë, 18 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bieta sulo

Sheh Albanin në emision të ndryshuar, habitet Bieta: Gruaja në shtëpi nuk di gjë (FOTO)

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi janë një ndër çiftet më të dashur për publikun shqiptar. Ndonëse Bieta shfaqet çdo ditë në...

Bieta Sulo zbulon dashuritë e natës, mes tyre nuk është Albani (FOTO)

Moderatorja e ‘Ftesë në 5’, Bieta Sulo ka vetëm pak kohë që është bërë nënë e një djali, të cilin e ka pagëzuar me...

Jo vetëm moderatore, Bieta Sulo paska luajtur në këtë film kur ka qenë fëmijë

Të gjithë ne e njohim si moderatore, por Bieta Sulo paska edhe një aftësi tjetër të veçantë, aktrimin. Edhe pse shumë...

‘Pas shtatzënisë dhe 18 muaj ushqyerja me gji’, Bieta Sulo nis stërvitjen, Albani e shoqëron (VIDEO)

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi janë bërë prindër të një djali një vit më parë. Ata kanë zgjedhur ta pagëzojnë me...

Super-çifti Bieta dhe Alban Dudushi, nuk do ta besoni si dukeshin 10 vite më parë (FOTO)

Duket se sfida ’10 years challenge’ ka përfshirë dhe moderatoren e njohur Bieta Sulo. Por në ndryshim nga të tjerët, Bieta...

Veliaj: Unë besoj që është detyrë e kryetarit të Bashkisë të reflektojë humorin e qytetit

Erion Veliaj, i ftuar për Krishtlindje sot në Top Channel përveç të tjerash ka folur për detyrën si kryebashkiakë.  Sipas tij,...

Veliaj tregon eksperiencën me çunin në Japoni: Na mbajti fjalim 13 orë, kujt i ngjau???

Erion Veliaj doli sërish sot për Krishtlindje në Top Channel ku foli për fëmijët dhe djalin e tij Kajan, që për herë të parë...

Kompozitori vë në siklet Bieta Sulon gjatë emisionit: Nuk kam pse puth gruan kur të kam ty afër

Moderatorja Bieta Sulo ka kaluar një moment të sikletshëm pasditen e sotme gjatë emisionit 'Ftesë në 5'. Teksa të ftuar ka...

Agim Krajka ia thotë në sy moderatores së njohur: Erdha në emision se ti je e bukur

Kompozitori i mirënjohur shqiptar, Agim Krajka, ishte i ftuar pasditen e sotme në emisionin Ftesë në Pesë me Bieta Sulon, ku ka folur për...

‘Të katërt të pandashëm’,  Bieta Sulo publikon portretin e ëmbël të familjes

Moderatorja e njohur Bieta Sulo ka treguar gjithmonë përmes fotove apo dedikimeve në rrjetet sociale për marrëdhënien shumë të mirë që ka me vajzën...

Lajmet e fundit