Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
67 %
0.5kmh
75 %
Hën
15 °
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bieta sulo

Debati për punësimin e gazetareve, Olti Curri boton mesazhet me Mira Kazhanin: Nuk ka ndyer duart me zarfa…

Rrjeti vlon prej ditësh për punësimin e Bieta Sulos dhe Mira Kazhanit në UKT. Kazhani madje dha edhe dorëheqjen pas komenteve...

Pas ‘masakrës’ në rrjetet sociale, reagon Bieta Sulo: Ti je rehat, pushim nga divani… (VIDEO)

Ka reaguar per herë të parë moderatorja Bieta Sulo, pas “masakrës” në rrjete sociale, lidhur me punën e saj si specialiste pranë UKT. ...

Festoi 35 vjetorin, Bieta Sulo s’i mban dot lotët në emision, nga supriza e bukur që e befasoi (VIDEO)

Moderatorja, Bieta Sulo ditën e djeshme ka festuar 35 vjetorin por një suprizë e bukur i  ka ndryshuar ditën. Në emisionin...

Bieta Sulo rrëfen për herë të parë depresionin që kaloi pas lindjes së djalit

Prej dy vitesh mderatorja e ‘Ftesë në 5’, Bieta Sulo është bërë nënë e një djali, të cilin e ka pagëzuar me emrin Kroi...

Ç’do të thotë të punosh në Top Channel? Rrëfehet Bieta Sulo: Ja sfida më e madhe

Moderatorja Bieta Sulo ka zhvilluar sot puntatën e fundit të këtij sezoni të emisionit 'Pasdite në Top Channel'. Në një postim...

Sot është dy vjeç, Bieta Sulo flet për lindjen e djalit: Nuk e dija që isha shtatzënë

Prej dy vitesh mderatorja e ‘Ftesë në 5’, Bieta Sulo është bërë nënë e një djali, të cilin e ka pagëzuar me emrin Kroi...

Bieta Sulo feston ditëlindjen, zbulon moshën dhe publikon momentet nga festa në shtëpi me djalin dhe Albanin (FOTOT)

Moderatorja e njohur Bieta Sulo sot feston ditëlindjen. Këtë e ka bërë me dije vetë Bieta, teksa pa problem ka zbuluar edhe moshën. ...

Bieta Sulo zbulon mëngjesin e ëmbël në familjen Dudushi, ja si e ndihmon Kroi Art mamin (FOTO)

Moderatorja e ‘Ftesë në 5’, Bieta Sulo ka vetëm pak kohë që është bërë nënë e një djali, të cilin e ka pagëzuar me...

Nuk do ta dalloni se kush është Bieta, zbulohet sozia e moderatores (FOTO)

Bieta Sulo është një ndër moderatoret më të pëlqyera të momentit. Ajo përveç se është aktive çdo ditë në ekran, shfaqet...

Alban Dudushi ndryshon modelin e flokëve, reagimi i Bietës është epik (FOTO)

Alban Dudushi dhe Bieta Sulo janë ndër çiftet e njohur më të komentuar. Dyshja shoqëron publikun shqiptar pasditeve dhe mbrëmjeve. ...

Lajmet e fundit