Tirana
overcast clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
0.5kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bien rriten

Rriten eksportet gjatë 2016-s me Serbinë, ndërsa bien ndjeshëm me Kosovën

Eksportet shqiptare drejt Serbisë dhe Kosovës kanë pësuar ndryshime të ndjeshme gjatë 11 muajve të vitit 2016. Sipas të dhënave nga...

Lajmet e fundit