Tirana
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
34 %
2.1kmh
90 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
11 °
Mar
13 °
E premte, 16 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bie nga skena

Tjetër incident për Genta Ismajlin, shikoni si i rrëshqet këmba dhe bie nga skena (VIDEO)

Nuk kanë të sosur incidentet për këngëtaren e njohur Genta Ismajli. Këngëtarja është rrëzuar aksidentalisht nga skena, duke rënë përmbi publikun...

Lajmet e fundit