Tirana
overcast clouds
7 ° C
7 °
7 °
93 %
2.1kmh
90 %
Hën
19 °
Mar
15 °
Mër
13 °
Enj
13 °
Pre
14 °
E hënë, 12 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bie nga lartesia

Bie nga lartësia 61 vjeçari në Tiranë, dërgohet me urgjencë drejt spitalit

Një ngajrje e rëndë ka ndoshur rreth orës 17:30, në rrugën “Halit Haxhia” në Paskuqan, ku një 61 vjeçar ka rënë nga lartësia e...

Dje 25 vjeçari ra nga pallati ku po punonte, arrestohet inxhinieri në Tiranë, procedohet pronari i firmës

Një inxhinier është arrestuar në Tiranë, për shkelje të rregullave në punë. Sakaq po hetohet edhe pronari i firmës ndërtuese, S.P...

Po rregullonte tubin e ujit, bie nga lartësia dhe ndërron jetë punonjësja në Sarandë

Një aksident tragjik ka ndodhur në njësinë administrative Vergo të Sarandës, ku një punonjëse është rrëzuar nga lartësia dhe ka ndërruar jetë. ...

Punonte në katin e tretë të pallatit, rrëzohet dhe gjen vdekjen burri në Shkodër (EMRI)

Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Shkodër pasi një 67-vjeçar ka rënë nga një lartësi dhe më pas ka humbur...

Menjëherë pas takimit të Ramës në Belsh, rrëzohet punonjësi i gardës së kryeministrit, me urgjencë në spital

Pas takimit të Ramës në Belsh, një punonjës i Gardës së Kryeministrit është rrëzuar aksidentalisht. Mësohet se punonjësi i Gardës së...

Lajmet e fundit