Tirana
overcast clouds
11 ° C
11 °
11 °
87 %
2.1kmh
90 %
Mar
14 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
12 °
E martë, 13 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bie nga kati i tetë i kroçerës

Vdes adoleshenti, bie nga kati i tetë i kroçerës

Laurent Mercer është adoleshenti shqiptar që ka ndërruar jetë ditën e premte pas rrëshqitjes dhe rënies nga një kroçer. 16 vjeçari...

Lajmet e fundit