Tirana
broken clouds
15 ° C
15 °
15 °
55 %
2.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
19 °
Mar
16 °
Mër
11 °
Enj
12 °
E diel, 11 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bie nga ballkoni

Ngjarje e rëndë tek Astiri, 36-vjeçari bie nga kati i katërt i pallatit (DETAJE)

Një ngjarje sa e rëndë aq edhe shokuese ka ndodhur sot në mbrëmje në zonën e Astirit në kryeqytet. Raportohet se...

Bie nga ballkoni, 45 vjeçarja në Berat në gjendje të rëndë

Një 45-vjeçare nga fshati Poshnje në Urë Vajgurore ka rënë mesditën e sotme nga ballkoni i katit të dytë në oborrin e banesës së...

Shkon për të vjedhur, 23 vjeçari shqiptar bie nga ballkoni në Itali (DETAJE)

Një 23-vjeçar shqiptar me iniciale R. M., shqiptar në tentativë për të vjedhur në një banesa ka rënë nga ballkoni në Itali. Si pasojë...

TRAGJIKE/ Bie nga ballkoni, humb jetën gruaja nga Shkodra

Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e djeshme në Shkodër ku një 80-vjeçare me inicialet F.D ka rënë nga ballkoni dhe ka humbur jetën....

Dëshmitë tronditëse të fqinjve: Burri hodhi gruan nga dritarja e banjos, bërtiste dhe ishte e zhveshur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit ku një grua ka humbur jetën pasi është hedhur nga kati i katërt i...

Gruaja bie nga kati i katërt, policia dyshon se e hodhi burri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit ku një grua ka humbur jetën pasi është rrëzuar nga kati i katërt i...

Ngjarje e rëndë në Tiranë, fëmija 5-vjeç bie nga ballkoni i pallatit

Një fëmijë 5-vjeçar ka rënë nga ballkoni i apartamentit të tij disa minuta më parë në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur...

Lajmet e fundit