Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

bie ne perrua

E RËNDË – EMRI/ Po kulloste bagëtitë, 58 vjeçari në Delvinë bie në përrua aksidentalisht dhe ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në vendin e quajtur Guvel, në fshatin Tatzat të Delvinës, ku 58 vjeçari Shaban Qoku ka rënë aksidentalisht...

Autobusi del nga rruga në Gramsh dhe bie në përrua, Policia dhe ambulanca nisen drejt vendngjarjes

Një autobus për transport pasagjerësh raportohet se ka pësuar aksident në rrugën Gramsh-Kërpiç, në afërsi të fshatit Bregas. Paraprakisht, nuk ka informacion për viktima...

Lajmet e fundit