Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

bie ne liqen

Identifikohen viktimat e aksidentit tragjik, udhëtonin 3 vëllezër dhe kushëriri, 2 humbën jetën, 2 të tjerë u plagosën

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në liqenin e Shkopetit. Si pasojë e aksidentit kanë humbur jetën 2 persona dhe janë...

Lajmet e fundit