Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

bie ne kanal

Ishte duke vaditur, 61-vjeçari në Divjakë bie në kanal dhe humb jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Divjakë, ku ka humbur jetën një 61-vjeçar. Bëhet me dije se rreth orës 13:40, në fshatin Këmishtaj, Divjakë,...

Lajmet e fundit